Ferhat KURU

Anket

Can Arduman ve Özgür Akman'ın Sunumuyla Gerçekleşen Süper Llg Canlı Yayını

Haber Arşivi

İl Seçmeleri

İl Seçmelerinde Büyük Sessizlik!.

Bursa İl Birinciliği Seçme Turnuvası 26-27 Aralık günlerinde oynandı. Toplam 152 sporcunun mücadele verdiği turnuva sonunda sporcularımız 1.-3.-4.-5. ve 6. dereceleri aldılar!.

1.Alihan DEMİRBAĞ

3.Bayram GÜRBÜZ

4.WCM Öykü İNCE

5.Deniz ERTAŞ

6.Kutay ÖZKURT

Altı tur üzerinden oynanan seçme turnuvasında sporcularımız Alihan DEMİRBAĞ ve Bayram GÜRBÜZ TAM PUAN (6/6) ve averaj farkıyla birinciliği paylaşarak birinci ve üçüncü oldular. Turnuvayı Alihan 2210 ELO performansı ve +22 ELO ile, Bayram ise 2270 ELO performansı ve +70 ELO ile kapattı.

Arka arkaya iki Türkiye şampiyonuna karşı oynayıp 1.5 puan çıkartmayı başararak Avrupa Şampiyonu sporcumuz WCM Öykü İNCE altı turda 5.5 puan toplayıp turnuvanın dördüncüsü oldu. Hanesine +68 ELO puanı yazdıran Öykü, önümüzdeki ay oynanacak olan Türkiye Şampiyonasındaki rakiplerine mesaj yolladı!.

Altı tur sonunda beş puan toplamayı başaran sporcularımız Deniz ERTAŞ ve Kutay ÖZKURT turnuva sonunda 5. ve 6. Sırada yer aldılar. Her iki sporcumuz da sadece takım arkadaşlarına puan kaybederek tek rakibimizin yine kendimiz olduğunu ispatladılar.

Seçme turnuvasına katılan tüm sporcularımızı ve sayın velilerimizi kutlarız.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile